אודות

חזון החברה: לסייע ולייעץ למשפחות להשיג חיסכון כלכלי משמעותי ברכישת הדירה, באמצעות יעוץ נכון וליווי אישי ואמין, ובכך לאפשר עתיד טוב ובטוח יותר.

 

'חושבים נכון' - הינה חברה העוסקת ביעוץ משכנתאות ותכנון כלכלי, בהנהלת נתנאל שבט.

החברה החלה את דרכה בשנת 2013 ומאז עוזרת למאות משפחות, כבר 5 שנים להגיע אל החלום הפרטי, ולקנות את ביתם תוך חיסכון כלכלי במשכנתא חכמה, המתאימה ביותר!

נתנאל שבט- מנכ

נתנאל שבט, מנכ"ל- כלכלן, ויועץ פיננסי.

בעל 10 שנות ניסיון בתחום המשכנתאות, החל את דרכו כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות. לאחר מספר שנים החליט לעשות את אותו הדבר אך מהצד השני - לעזור לאנשים טובים לרכוש את ביתם!

מלווה את כלל הלקוחות מתחילת התהליך ועד הכניסה לבית. בונה תוכנית כלכלית המתאימה לכל משפחה, מטפל באופן אישי ובלעדי בכל נושא היעוץ, בחירת התמהיל הנכון, ובמשא ומתן על תנאי המשכנתא מול הבנקים.

ביעוץ אובייקטי ויצירתי מסייע ללקוחות להתמודד מול הבנקים, ליצור תמהיל משכנתא חסכוני, להתמקח על הריבית בלי פשרות, ובשורה התחתונה לשלם הרבה פחות!

בוגר תוארB.A  במנהל עסקים, במכון לב.

מצטיין קורס יועצי משכנתאות, בנק מזרחי טפחות.

חבר התאחדות יועצי המשכנתאות, ובעל רישיון תיווך בנדל"ן.

מזה כשנתיים, נתנאל משמש במקביל כיו"ר הועד המנהל בכוכב השחר.

נשוי, ואב ל-4.

 

רויטל חורי, מנהלת המשרד וקשרי לקוחות.

בעלת ניסיון של שנים בתחום שירות לקוחות וניהול השוטף של המשרד. מטפלת בכל הניירת של הלקוחות, בקיאה בתהליך לקיחת המשכנתא, ומלווה את כל התיקים בתחום התפעול הטכני והבירוקרטי הנלווה לביצוע ולתהליך המשכנתא.

בוגרת לימודי טכנולוגיה במגמת הנהלת חשבונות.

ניסיון בבנקאות קמעונאית בבנק הפועלים ובנק יהב.

נשואה, ואם ל-2.

החברה מאמינה כי רכישת בית היא חלום ופסגה משמעותית בחייה של כל משפחה, המלווה באין-ספור התלבטויות וחששות, ובעיקר הוצאות כספיות!

לכן, רואה החברה לנכון ללוות את המשפחה באופן אישי עוד מהרגע הראשון בו התלבטה האם זה צעד נכון או הזמן הנכון לרכוש דירה, לעיתים תוך ליווי בבחירת הנכס המתאים ביותר, לבנות תוכנית כלכלית וחסכונית עם חשיבה מחוץ לקופסא, ולסיוע בכל תהליך המשכנתא המייגע מול הבנק, לרבות הטיפול בכל הבירוקרטיה והניירת הנלוות מול המוסדות השונות, ועד הכניסה לבית.

אנו מבינים כי כמו בכל נושא חשוב בו דרוש ידע והתמקצעות, וכמו בכל רכישה גדולה שאנו מבצעים אנו נוהגים להתייעץ, נכון כי בעסקה הגדולה ביותר בחיי המשפחה יש צורך לפנות לאיש מקצוע אמין ובעל ניסיון, שילווה אותנו בצורה יעילה, אובייקטיבית וחיצונית לבנק, ויישרת אך ורק את האינטרסים שלנו. במיוחד בתקופה זו שהתחרות בין הבנקים רק גדלה מיום ליום, והשוק נהיה אטרקטיבי אך מנגד מורכב ומסובך יותר.

החברה מטפלת במשכנתאות בכל רחבי הארץ, בכל סוגי הרכישות המורכבות ביותר, ומתמחה ברכישה ובבניה עצמית ביהודה ושומרון הדורשת התמקצעות יתרה במורכבות נושא המקרקעין הנלווה לעניין, וקשרים עם המוסדות המיישבים.

אנו שמים דגש על היחס האישי הזמין לכל שאלה, השירותיות, המקצועיות והאמינות הנדרשת במיוחד בנושא שלא מובן כלל למרבית הציבור.

עם השנים, הניסיון והקשרים שנוצרו, החברה הרחיבה את תחום פעילותה בתחומים נוספים הנושקים לתחום הפיננסי והנדל"ן, ונותנת שירותים נוספים של תכנון כלכלי, יעוץ פיננסי, איתור נכסים, תיווך נדל"ן, ויעוץ בהשקעות בנדל"ן.